Kredyty na 10 tysięcy złotych na rok.

Bank BGŻ BNP Paribas.

Szukanie najlepszych kredytów na 10 tysięcy złotych na okres dwunastu miesięcy zacznijmy od oferty jaką przygotował Bank BGŻ BNP Paribas. Tutaj możemy pożyczyć kwotę od tysiąca złotych do dwudziestu tysięcy złotych i co ważne jest to kredyt online. Pieniądze znajdą się na naszym koncie w przeciągu dwudziestu minut. W ramach tej oferty oprocentowanie jest zerowe, ale za to prowizja równa jest 12%. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania jest niewielka i wynosi 0,89%. Za nasze 10 tysięcy złotych na rok bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 946,97 złotych. Da nam to koszta kredytu równe 1363,64 złote. Całkowita kwota jaką będzie trzeba oddać do banku to kwota 11363,64 złote. Nie jest to kwota bardzo wygórowana jak na tak wysoką prowizję.

Bank Millennium.

W Banku Millennium możemy liczyć na ofertę pożyczki gotówkowej. Można pożyczyć minimalnie tysiąc złotych, zaś maksymalna kwota jaką pożyczy nam bank to kwota 150 tysięcy złotych. Okres kredytowania w tym przypadku jest do 84 miesięcy. Bank gwarantuje, że pożyczone środki trafią na nasze konto w zaledwie trzy minuty. Oprocentowanie kredytu wynosi 7,99%, zaś prowizja od udzielonego kredytu równa jest 2%. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania w tym przypadku jest równa 12,47%. Na tej podstawie bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 881,68 złotych i jak widać jest ona znacznie mniejsza od raty jaką wyliczył nam Bank BGŻ BNP Parobas. Decydując się na pożyczkę w Banku Millennium kredyt będzie nas kosztował 580,16 złotych, czyli o połowę mniej niż w poprzedniej ofercie.

Alior Bank.

W Alior Banku można znaleźć kredyt gotówkowy 5%. Jest to oprocentowanie 5%, które jest dostępne dla każdego. W ramach tego kredytu można pożyczyć kwotę aż do dwustu tysięcy złotych. Sprawdźmy jak ma się oferta do naszego kredytu na 10 tysięcy złotych na okres dwunastu miesięcy. Bank proponuje nam oprocentowanie kredytu 5% i prowizję w wysokości 14%. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania w tym przypadku jest równa 40,05%. Na tej podstawie bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 852,71 złotych. Ten kredyt będzie nas kosztował najmniej ze wszystkich bo tylko 232,52 złote. Jak widać jest to najlepiej opłacalny z trzech prezentowanych w tym artykule ofert.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.