Grudzień 2017 – dodatkowa gotówka na święta

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia mogą znacznie nadszarpnąć Twój budżet. Co roku wiele osób decyduje się na podjęcie kredytu gotówkowego, który niewielkim kosztem pozwoli zrealizować wszystkie wydatki zaplanowane na świąteczny okres. Bank udziela kredytów gotówkowych na całkowicie dowolny cel, dzięki czemu możesz dowolnie przeznaczyć kredytowane środki, bez ingerencji instytucji. Jednak największym atutem tej usługi finansowej jest zminimalizowana ilość formalności i dostęp do gotówki niemal od ręki. Pod tym względem banki mogą stanowić już konkurencję dla firm pożyczkowych. Po podpisaniu umowy Klient może korzystać z dodatkowej gotówki nawet tego samego dnia. Proces uzyskania zgody kredytowej jest maksymalnie ułatwiony i nie wymaga dużej ilości czasu lub dokumentów. Przekonaj się, że największą zaletą kredytów gotówkowych jest jednak niskie oprocentowanie nominalne i minimum opłat.

Ciesz się mniejszymi opłatami

Zależy Ci na szybkim dostępie do pieniędzy, ale przede wszystkim chcesz uniknąć zbyt wysokiej raty, by nie martwić się o spłatę zaciągniętego zadłużenia? Tego właśnie oczekuje większość Klientów banków. Jeszcze w tym miesiącu możliwe jest spełnienie tych warunków. Rada Polityki Pieniężnej wciąż nie podniosła stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego, choć eksperci alarmują, że takie zmiany mogą pojawić się już w pierwszym kwartale przyszłego roku. Oznacza to, że nadal możesz skorzystać z kredytu o niższym RRSO i cieszyć się dużo niższymi opłatami.

Czy to ostatnia okazja do zaciągnięcia kredytu tak tanio? Być może tak, dlatego też, jeżeli planujesz większe wydatki już w roku 2018 być może warto zadbać o dostęp do dodatkowej gotówki już teraz, by nie martwić się później wyższymi ratami.

Jak zwiększyć swoje szanse na wybór najlepszego kredytu? Przekonaj się które banki chcą konkurować z innymi ofertami i gwarantują atrakcyjne warunki. Pomoże Ci w tym bezkonkurencyjne narzędzi finansowe, czyli ranking kredytów. Nie poświęcając wielu godzin, a zaledwie kilka minut, poznasz wszystkie informacje potrzebne do podjęcia dobrej decyzji, która ułatwi Ci wybór zobowiązania.

Jaki kredyt wybrać przed świętami?

W rankingu jednoznacznie wygrywa oferta Alior Banku. Dlatego też zachęcamy wszystkich zainteresowanych do przekonania się, że to oferta, która ma wiele do zaoferowania i gwarantuje elastyczne warunki pod względem maksymalnej wartości kredytu oraz okresu kredytowania. Przede wszystkim Pożyczka 5% z gwarancją posiada minimalne oprocentowanie, nie wiąże się z prowizją i zapewnia minimalny koszt całego zadłużenia. Alior Bank umożliwia skorzystanie z wakacji kredytowych, a Klient, który zdecyduje się na podpisanie umowy ma gwarancję, że rata będzie stała przez cały okres trwania umowy. Oferta dostępna jest zarówno dla stałych Klientów Alior Banku jak i osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z usług tej instytucji. Niewątpliwym atutem jest także fakt, że bank umożliwia zaciągnięcie pożyczki do kwoty 4 000,00 złotych, wyłącznie na podstawie osobistego oświadczenia o zarobkach.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.