Chwilówka na chwilę

Każda instytucja pozabankowa dedykuje swoje propozycje pożyczkowe określonej grupie pożyczkobiorców. Wiadomo przecież, że każdy z nas ma inne oczekiwania co preferencji kredytu krótkoterminowego. Zazwyczaj skompletowanie potrzebnych do tego celu dokumentów zabiera dosłownie chwilę, co oszczędza czas pożyczkobiorcy i przybliża do otrzymania wnioskowanej kwoty wsparcia. W opozycji do rygorystycznych reguł panujących w instytucjach kredytowych, parabank nie będzie kontaktował się z Biurem Informacji Kredytowej aby sprawdzić jak przedstawiało się regulowanie zobowiązań w przeszłości pożyczkobiorcy. Jeśli zaś chodzi o zdolność kredytową wówczas instytucja pozabankowa będzie wymagać od potencjalnego kredytobiorcy niezbędne minimum dokumentów. Jakich?

Decyzje kredytowe w czasie pandemii

Decyzje kredytowe w czasie kryzysu gospodarczego wywołanego pandemią to bardzo problematyczne zagadnienie, zarówno dla klientów, jak i banków często posiadających źle zdywersyfikowane portfele zadłużenia. Jak dobrze ocenić decyzję kredytową w aktualnych warunkach (kwiecień 2020)?

Kredyt gotówkowy – kilka słów o wyborze oferty i formalnościach

Kredyt gotówkowy można dziś zaciągnąć na dowolny cel a znajdziesz je na www.kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info. Tego typu zobowiązanie jest dostępne właściwe dla każdego, kto posiada regularne dochody, dlatego rynek pełen jest przeróżnych ofert. Jak jednak wybrać tę, która okaże się dla nas najkorzystniejsza, a następnie przebrnąć przez formalności związane ze złożeniem wniosku kredytowego?

Wybór oferty kredytowej

Aby świadomie i mądrze wybrać tę najkorzystniejszą ofertę kredytową, należy szczerze odpowiedzieć sobie na kilka pytań: